Złomowanie samochodów

Jako że prowadzimy także złomowanie samochodów w Poznaniu, interesują nas nie tylko sprawne, ale również wadliwe oraz uszkodzone pojazdy. Ponadto, można u nas także z zyskiem sprzedać auto całkowicie zniszczone w wypadku. Nasza oferta to więc idealne rozwiązanie w przypadku, gdy nie wiesz co zrobić z autem kompletnie nienadającym się już do użytku.

Dzięki temu, że u nas sprzedaż je za gotówkę, od razu będziesz mógł myśleć o zakupie nowego samochodu. Zajmujemy się również złomowaniem samochodów bez ważnej dokumentacji, dlatego także w przypadku wystąpienia tego problemu, możemy zaproponować Ci zaskakująco korzystną kwotę.

Skup samochodów – złomowanie

Jeśli Twoje auto uległo wypadkowi i dobrze wiesz, że naprawianie tak rozległych uszkodzeń nie jest zbyt opłacalne, posiadamy w naszej ofercie również złomowanie samochodów. Dzięki temu nie musisz już martwić się sprawnością lub wyglądem pojazdu. Co więcej, ze względu na to, że auta powypadkowe są wykluczone z ruchu drogowego oraz ich przewiezienie do naszej siedziby może okazać się kłopotliwe, posiadamy swoją lawetę i możemy samodzielnie odebrać pojazd. Nasz skup aut rzetelnie oceni jego wartość, a jeżeli podana przez nas kwota spotka się z Twoją aprobatą, dopełnimy wszelkich formalności.

Jak wygląda złomowanie?

Nasz skup samochodów powypadkowych z Poznania już od dłuższego czasu zajmuje się złomowaniem w przypadkach, w których naprawa pojazdu jest nieopłacalna. Pierwszym krokiem w tym procesie jest osuszenie auta z wszelkich płynów, po czym następuje usunięcie niektórych części. Jeśli chcesz poznać szczegóły, przejdź do podstrony „Etapy złomowania”.

Zobacz szczegóły