Złomowanie samochodów

Jako że prowadzimy także złomowanie samochodów w Poznaniu, interesują nas nie tylko sprawne, ale również wadliwe oraz uszkodzone pojazdy. Ponadto, można u nas także z zyskiem sprzedać auto całkowicie zniszczone w wypadku. Nasza oferta to więc idealne rozwiązanie w przypadku, gdy nie wiesz co zrobić z autem kompletnie nienadającym się już do użytku.

Dzięki temu, że u nas sprzedaż je za gotówkę, od razu będziesz mógł myśleć o zakupie nowego samochodu. Zajmujemy się również złomowaniem samochodów bez ważnej dokumentacji, dlatego także w przypadku wystąpienia tego problemu, możemy zaproponować Ci zaskakująco korzystną kwotę.

Skup samochodów – złomowanie

Jeśli Twoje auto uległo wypadkowi i dobrze wiesz, że naprawianie tak rozległych uszkodzeń nie jest zbyt opłacalne, posiadamy w naszej ofercie również złomowanie samochodów. Dzięki temu nie musisz już martwić się sprawnością lub wyglądem pojazdu. Co więcej, ze względu na to, że auta powypadkowe są wykluczone z ruchu drogowego oraz ich przewiezienie do naszej siedziby może okazać się kłopotliwe, posiadamy swoją lawetę i możemy samodzielnie odebrać pojazd. Nasz skup aut rzetelnie oceni jego wartość, a jeżeli podana przez nas kwota spotka się z Twoją aprobatą, dopełnimy wszelkich formalności.

Zalety złomowania samochodów

Posiadanie auta wiąże się niestety z wieloma kosztami, nawet jeśli nie jest ono użytkowane przez właściciela. Prowadzimy skup samochodów na złomowanie w Poznaniu, dzięki czemu mogą Państwo uwolnić się od tych niepotrzebnych opłat. W ten sposób, można legalnie pozbyć się uszkodzonego i nieużywanego pojazdu oraz z łatwością go wyrejestrować. Gdy to nastąpi, obowiązek opłacania AC i OC znika, więc nie ma potrzeby się tym już więcej przejmować. Ponadto, właściciele otrzymują również zapłatę na stacji demontażu, gdy decydują się na złomowanie samochodów. Poznań stanowi siedzibę naszej firmy, ale zapraszamy też klientów z okolicznych miast.

Jak wygląda złomowanie?

Nasz skup samochodów powypadkowych z Poznania już od dłuższego czasu zajmuje się złomowaniem w przypadkach, w których naprawa pojazdu jest nieopłacalna. Pierwszym krokiem w tym procesie jest osuszenie auta z wszelkich płynów, po czym następuje usunięcie niektórych części. Jeśli chcesz poznać szczegóły, przejdź do podstrony „Etapy złomowania”.

Zobacz szczegóły