Wycena aut

Odpowiednia wycena pojazdu jest kluczowa dla naszego skupu samochodów z Poznania, ponieważ transakcja musi być opłacalna dla obu jej stron. Jako prawdziwi specjaliści w swojej branży, potrafimy trafnie ocenić rynkową wartość auta, z uwzględnieniem formy płatności i konkretnych warunków umowy.

Inwestujemy w zakup pojazdu, jeśli dostrzegamy perspektywę uzyskania korzyści z jego dalszej sprzedaży, włączając w to konieczność naprawy lub jej brak, a także możliwość zyskownego oddania samochodu na części. O ile zaakceptujesz podaną przez nas kwotę, bez zbędnych problemów dokonamy zakupu auta.

Samochody o podwyższonej wartości w stosunku do rocznika.

O ile przebieg pojazdu nie jest duży (biorąc pod uwagę jego rocznik), był on regularnie serwisowany i przechowywany w garażu, a także wyposażany w nowe części zamienne, kontrahent może się spodziewać, że zasugerujemy mu wysoką kwotę.

Utrata wartości pojazdu

Nasz skup aut za gotówkę może podać niższą cenę, jeżeli:

  • naprawa usterek pojazdu kosztuje zbyt wiele,
  • miał miejsce wypadek,
  • występuje korozja karoserii,
  • silnik jest mocno wyeksploatowany, w wyniku znaczącego przebiegu.

Jeśli chcesz poznać realną wartość swojego auta, jako doświadczony i uczciwy skup samochodów, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Poznań to lokalizacja naszej siedziby, gdzie gwarantujemy szybki dojazd do kontrahenta, podobnie jak w przypadku pozostałych miejscowości w Wielkopolsce.