Skup aut
Poznań – Starołęka

Jako sprawdzona firma oferujemy rzetelne i profesjonalne podejście do naszych klientów. Wyróżniamy się szybkością działania – finalizując nasze transakcje nawet tego samego dnia, którego otrzymamy telefon, bądź zgłoszenie internetowe, ze zleceniem wyceny samochodu. Skupujemy auta z wielu dzielnic Poznania, w tym Starołęki. Nasz personel jest starannie wykwalifikowany i zmotywowany do działania, przyczyniając się do komfortu klienta podczas transakcji. Jeśli myślisz o sprzedaży samochodu, nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś.

Zachęcamy do wypełnienia formularza

Informacje o dzielnicy

Starołęka to dzielnica Poznania zajmująca obszar dwóch miejscowości podmiejskich – Starołęka Mała oraz Starołęka Wielka. Na początku XX wieku, teren ten zaczął intensywnie rozwijać się przemysłowo, w związku z atrakcyjnym położeniem przy brzegu Warty. W tym momencie zamieszkuje tu około dziewięciu tysięcy mieszkańców. W związku ze stale nasilającym się ruchem samochodowym, nasze usługi skupu aut w Poznaniu prowadzimy również na Starołęce.

Historia tego terenu jest ściśle związana z przemysłem – to tutaj, już w 1879 Roman May stworzył Chemiczną Fabrykę Nawozów Sztucznych, a w roku 1928 założono Stomil-Poznań SA, najdłużej funkcjonujący zakład oponiarski w Polsce. Duże natężenie ruchu drogowego w tym miejscu należy przypisać zakładom tutaj zlokalizowanym, zapewniającym miejsca pracy tysiącom osób. Skup Aut Poznań funkcjonuje w dzielnicy Starołęka, gdyż istnieje tutaj zapotrzebowanie na usługi tego typu.