Skup samochodów powypadkowych

Jeśli poszukujesz firm, które oferują złomowanie samochodów w Poznaniu, skontaktuj się z nami. Nieważne w jakim stanie jest Twój pojazd, my możemy zaproponować korzystną dla obu stron kwotę. Naprawa auta po wypadku lub kolizji może okazać się zbyt kosztowna, więc nie marnuj swojego czasu i pieniędzy, a zamiast tego zgłoś się do nas!

Dojeżdżamy do kontrahentów na miejsce, dokonujemy rzetelnej wyceny i po akceptacji zaproponowanej kwoty, wypłacamy ją w gotówce. Transport zniszczonego pojazdu nie jest dla nas problemem, gdyż mamy własną lawetę, specjalnie przystosowaną do tego celu. Nasz profesjonalny skup samochodów powypadkowych z Poznania zaprasza do kontaktu!

Skup aut

Proponowany przez nas skup aut powypadkowych to z pewnością miejsce, w którym znajdziesz jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku. Zawsze zależy nam na efektywnej komunikacji z klientem oraz udzieleniu pełnej informacji tak, by obie strony były świadome wszystkich ustaleń. Wiemy, że dobrą opinię wyrabia się przez lata uczciwej pracy, do czego niezmiennie dążymy. Dodatkowo, skup samochodów używanych oraz powypadkowych za gotówkę jest opcją bardzo komfortową. Nie musisz martwić się o odpowiednie przygotowanie pojazdu do sprzedaży, przeprowadzenie napraw lub czyszczenia. To my zajmujemy się wszystkimi tymi czynnościami tak, aby nasze usługi były nie tylko rzetelne, ale także wyjątkowo sprawne i szybkie.

Złomowanie samochodów

Jeżeli auto, które chcesz sprzedać jest bardzo uszkodzone, zniszczone lub po prostu już nie działa tak, jak powinno, w naszej ofercie znajduje się również złomowanie. Jest to opcja idealna dla tych, których pojazd powinien zostać wykluczony z ruchu drogowego. Po więcej informacji na ten temat, kliknij poniższy odnośnik.

Zobacz szczegóły

Tel. 794-169-289