Skup samochodów
Poznań – Piątkowo

Naszą firmę cechuje przekonanie o tym, iż szczere i rzetelnie dostarczane usługi odpłaca się zbudowaniem zaufanego i lojalnego grona zadowolonych klientów. Dlatego też zawsze staramy się spełnić oczekiwania naszych kontrahentów i dojść do jak najkorzystniejszego rozwiązania każdej dysputy. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta i błyskawicznym finalizowaniem naszych transakcji. Dążymy do tego, aby każdy zainteresowany wyszedł zadowolony z umowy podpisanej z naszą firmą. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z naszych usług skupu samochodów w Poznaniu na Piątkowie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza

Informacje o dzielnicy

Piątkowo to jedna z dzielnic Poznania o powierzchni około 4,63 km². Zwana jest „sypialnią Poznania”, a jej zabudowa to w większości bloki mieszkalne. Zamieszkuje ją około 45 tysięcy ludzi, dlatego też postanowiliśmy zaoferować nasze usługi skupu aut, również na Poznańskim Piątkowie. Pierwsze wzmianki o tym terenie pochodzą jeszcze z 1253r. a następnie z 1283r. kiedy to Przemysł II ufundował klasztor dominikanek w Poznaniu, a wieś Piątkowo należała do jego dóbr.

Miejscowość, przez krótki czasu, była własnością Niemiec, ale po odzyskaniu niepodległości została w większości wykupiona przez obywateli Polski. W roku 1973, część wsi włączono do Poznania, a na okolicznych terenach zaczęto budowę osiedli mieszkaniowych. To właśnie od tego momentu Piątkowo zaczęło pomału przypominać dzielnicę, którą znamy dzisiaj.