Skup aut
Poznań – Grunwald

Grunwald jest jedną z dzielnic Poznania w której działa nasz skup samochodów. Zawsze dojeżdżamy do naszych klientów we wskazane przez nich miejsce, aby dokonać oględzin pojazdu i rzetelnie go wycenić. Jeśli stawka przypadnie Ci do gustu, od razu możemy podpisać z Tobą umowę kupna-sprzedaży. Zapewniamy, że prowadzona przez nas firma funkcjonuje w sposób uczciwy i proponuje takie warunki, aby transakcja była atrakcyjna dla obu stron.

Zachęcamy do wypełnienia formularza

Informacje o dzielnicy

Grunwald to jedna z dzielnic Poznania, położona w jego zachodniej części, na południe od Jeżyc i na północ od Pogodna. Nazwę tą ustalono po II wojnie światowej, czerpiąc ją od ulicy Grunwaldzkiej, mianowanej tak na cześć słynnej zwycięskiej bitwy z 1410 roku. Jest to dzielnica na tyle historyczna, że została umieszczona w rejestrze zabytków. Znajdują się tam bowiem stare kamienice, forty, a nawet willa. Co więcej, warto pospacerować po pięknym parku Gustawa Manitiusa oraz wybrać się na wykład otwarty do Obserwatorium Astronomicznego UAM.

W tym rejonie znajduje się również Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego, który istnieje już od 1911 roku. Pasjonaci kultury fizycznej mogą zapisać się do Wojskowego Klubu Sportowego Grunwald Poznań, gdzie można uprawiać takie dyscypliny, jak strzelectwo, taekwondo, piłka ręczna, hokej i nie tylko.